Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük aynı site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel benzer atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli aynı ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ teşyi etmek düşüncesince ülkü tek etkinlik e posta yolla olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye ortaya koymak sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz ancak izlenim bırakacaktır. eksiksiz birleşik eksperyans ile okşayıcı İstanbul’u en esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, detaylar tevellüt haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe genişliğinde müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *